Daikin Ururu Sarara FTXZ25N

 • Výrobca: Daikin
 • Kód produktu: Ururu Sarara FTXZ25N
 • Cena s DPH:

  0,00€


INFO

Majstrovské dielo Daikinu!                                                     

Delux klimatizácia s tepelným čerpadlom.

Jedinečná kombinácia chladenia, vykurovania, zvlhčovania, odvlhčovania, vetrania a čistenia vzduchu.

Poskytuje maximum toho čo umožňuje súčastná technológia.

Má možnosť ovládania pomocou online ovládača cez počítač, tablet či telefón.

Energetická trieda cladenie A+++ (+10/+43°C) / kúrenie A++ (-20- +18°C).

 • Vykurovanie a chladenie s veľmi nízkou spotrebou el. energie. Tepelné čerpadlo s garantovaným chodom do vonkajšej teploty -20°C.
 • Zvlhčovanie bez potreby prípojky vody. Na rozdiel od štandardného zvlhčovača nie je táto vnútorná jednotka vybavená zásobníkom na vodu, ale používa vlhkosť získanú z vonkajšieho vzduchu. Tým nie je potrebný prívod vody a odpadáva aj časovo náročné čistenie. Táto funkcia tiež eliminuje starosti s rastom baktérií a iných mikroorganizmov.
 • Odvlhčovanie bez nežiadúceho chladenia. Technológia odvlhčovania Ekodorai. Táto inteligentná technológia znižuje vnútornú vlhkosť bez toho, aby ovplyvnila teplotu v miestnosti a to pomocou časti výmenníka tepla vnútornej jednotky.
 • Vetranie čerstvým vzduchom. Na rozdiel od bežnej klimatizačnej jednotky prináša systém Ururu Sarara čerstvý upravený vzduch do miestnosti. Ururu Sarara je úplne prvým rezidenčným systémom tepelného čerpadla, ktorý vďaka silnému výkonu vetrania 32 m3/h dokáže za menej ako dve hodiny naplniť miestnosť o rozlohe viac než 26 m2 čerstvým vzduchom. Privádzaný vzduch už má navyše požadovanú teplotu.
 • Nepretržité čistenie vzduchu a vzduch bez alergénov - Zvýšená kvalita vnútorného vzduchu vďaka technológii Daikin Flash Streamer.Ururu Sarara čistí privádzaný vzduch. Vzduch pri čistení prechádzacez prachový a peľový predfilter, potom cez fotokatalytický filterna čistenie, ktorý vo vzduchu rozloží pachy ako sú cigaretovýzápach a zápach z varenia. Nakoniec jednotka Flash Streamerďalej upraví vzduch rozložením zvyškov formaldehydu, vírusova plesní.
 • Automatické čistenie filtra. Nie je potrebné manuálne čistenie filtrov. Zabudovaná systém čistenia to urobí za Vás. Neustále čisté filtre udržujú stabilný prietok vzduchu a znižujú spotrebu energie približne o 25%
 • Inteligentné oko sleduje pohyb osôb po miestnosti a smeruje prúd studeného vzduchu mimo ľudí. Ak nie je v miestnosti pohyb, po 20 minútach sa aktivuje úsporný režim.
 • WiFi online controller. Daikin Ururu Sarara má v sebe integrovaný wifi modul. Pomocou IOS alebo Android aplikácie Daikin Online Controller možte svoju klimatizáciu ovládať odvšadiaľ, kde máte pripojenie na internet.
 • Vylepšené vyfukovanie vzduchu.Nové vyfukovanie vzduchu, pomocou Coanda efektu, poskytuje väčší dosah prúdenia vzduchu, čím sa zaistí dokonalý  komfort v každom rohu miestnosti.
 • Dvojité nasávanie vzduchu. Rýchlo vytvára komfortnú a rovnomernú teplotu. Jednotka dokáže rýchlo vyfukovať stabilnú teplotu nasatím teplého vzduchu z hornej časti a chladnejšieho vzduchu zdola.
ŠPECIFIKÁCIA
Chladiaci výkon (kW) 2,5
Vykurovaci výkon (kW) 3,6
Rozsah chladiaceho výkonu (kW) 0,6/2,5/3,9
Rozsah vykurovacieho výkonu (kW) 0,6/3,6/7,5
Elektrický príkon pri chladení (kW) 92
Elektrický príkon pri kúrení (kW) 831
SEER 9,54 A+++
SCOP 5,90 A+++
Energetická trieda A+++/A+++
Hladina hluku vnút. jednotky-min./str./max.- dB(A) 19/26/33/38
Hladina hluku vonkajšej jednotky - dB(A) 59
Rozmery vnútornej jednotky - V x Š x H (mm) 295x798x372
Rozmery vonkajšej jednotky - V x Š x H (mm) 693/795/300
Typ chladiva R-32

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Captcha